vestido de moda de invierno ju

vestido de moda de invierno ju 2.3 y versiones superiores

Cześć dziewczyny, nadszedł czas na zimowe dni.

Cześć dziewczyny, nadszedł czas na zimowe dni.

Cześć dziewczyny, nadszedł czas na zimowe dni. Nasze gwiazdy mody potrzebuję twojej pomocy, aby ubierać się na zimę i dobro ładny wygląd. Pobierz za darmo modne tej zimy Gry Ubieranie i stworzyć własną historię mody. Gry ubieranki za darmo, nauczyć się być wysokiej jakości projektant mody. Najlepiej ubierać się wyzwaniem na Androida. Sprawdź swój modelka ma najlepszy wygląd na Wigilię. Pomóż jej ubrać się w największym mody studio i wspaniały wygląd na Nowy Rok partii uroczystości. Gry Winter Makeover są dobre dla dziewcząt i chłopców, którzy chcą pracować w popularnych fashion industry.This górę Ubierz gry są dobrym sposobem dla dzieci do praktyki ich talent i tworzyć własne mody ubrania. Pomóż księżniczka stać słynna gwiazda mody i ikoną mody. Daj najlepiej, aby wygrać konkurs w ubierać się zimą tego fantastycznego pokazu mody, w tym wirtualnym aplikacji dress up gry. Śledź najnowsze trendy mody i tworzyć własne mody ubrania.

Każda dziewczyna marzy, aby być wzorem, chodzić w modzie uciekiniera, nosić najpiękniejsze sukienki, na zakupy w stolicy mody, przeczytaj najlepszych magazynów mody. Marzysz o księżniczce, ogrodów królewskich, modele, gwiazdy i sławy? Tak, ty. W związku z tym, zrobiliśmy to najbardziej popularny strój do gry o projektowaniu zima mody. Dołącz do naszych modeli w salonie kosmetycznym i upewnij się, że jej wygląd niesamowite. Pomoc nasze zimowe gwiazdy ubrać ładne na Boże Narodzenie, szkoły, klubu disco, na spacer, na zakupy, do mody pasa startowego. Ona jest w miłości, a ona czeka na jej piękny książę. Jeśli kochasz modę i lubią się bawić z lalką, tworzyć własne mody ubrania. Wybierz swój piękny model i zacząć przygotować ją Ubierz konkursu. Użyj swojej wyobraźni i projektowania modelu najlepiej jak potrafisz. Wybierz eleganckie sukienki, spódnice zimowe, skarpetki, spodnie, szaliki, czapki, swetry, płaszcze, rękawiczki, kurtki. Następnie można wybrać fryzurę i wybierz zarówno modne i stylowe torby i buty. Ponieważ jest zimno i pada śnieg, twoja dziewczyna będzie musiała jeden ciepły kapelusz i rękawiczki. Uruchom ten ostatni pudła, grać w gry dress up w salonie kosmetycznym z mody. Dodać swoją królową mody urody idol, ustawić jakieś romantyczne tło, i przygotować się do fantastycznych fashion girl Xmas kolędy, Mikołaj najbliższych i najlepszych jingle bells piosenek. Spójrz do szafy i mody kurtki urody trochę zimy, płaszcz, spodnie, buty, następnie kilka fajnych śniegu itp Ona do potrzeb i trochę biżuterii, jak naszyjnik, bransoletki, kolczyki. Niech stać najfajniejsza osoba kiedykolwiek. Ubierz gry pozwoli Ci nauczyć się wielu rzeczy na temat mody i makijaż. Dowiedz się, jak popularny model ma wyglądać, co jest modne w sezonie zimowym.

Twoja dziewczyna mody może być w domu, w jakimś pokoju na najwyższym mody, to ona może chodzić pasa mody jesiennej i zimowej na treści mody. Ubierz się wszystkie dziewczyny, grać z najlepszymi przyjaciółmi i zrobić własny Fashion Week w Nowym Jorku, w Londynie czy Paryżu. Żyj swoim marzeniem z tej gorącej zimie strój do gry. Wyobraź sobie, i improwizować własne studio mody z najlepszych gwiazd mody, którzy ubierają się i tworzą w swoich słynnych salonów mody. Wyobraź sobie, jak masz najlepszy butik. Bądź prawdziwy pokaz mody i mody pas startowy. Znajdź najlepsze ubrania mody dla chłodnych zimowych dni. Znajdź najlepsze ubrania mody dla chłodnych zimowych dni w tej mody płyty rezonansowej z jednej klawiatury kliknięcia.

Funkcje kategorie:

- 3 piękne modele

- fryzury

- sukienki

- spodnie, dżinsy

- swetry, bluzy

- kurtki, płaszcze

- buty, buty

- kapelusze

- szaliki

- rękawiczki

- Bransoletka i kolczyki

- torby

- Piękne zimą Boże Narodzenie tła i.

Możesz:

• Zapisz swój model, wziąć jej zdjęcie, użyj go jako tapetę

vestido de moda de invierno ju

Download

vestido de moda de invierno ju 2.3 y versiones superiores